واژه پرداز , آموزش واژه پرداز , مدرک واژه پرداز
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
کار-با-واژه-پرداز
اطلاعات دوره آموزشی

کار با واژه پرداز Icdl – Word

واژه پرداز یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره کار با واژه پرداز Icdl – Word پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی کار با واژه پرداز Icdl – Word را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه کار با واژه پرداز Icdl – Word آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی کار با واژه پرداز Icdl – Word می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان کار با واژه پرداز Icdl – Word ارائه نماید.

یکی از معروف‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزار های تایپ متون نرم فزار وورد می باشد.اولین نسخه مایکروسافت ورد در سیستم‌عامل گرافیکی در سال ۱۹۸۴ برای کامپیوتر اپل مکینتاش منتشر شد. پس از آن، این برنامه برای سیستم‌های عامل‌های SCO UNIX و اواس/۲ و Windows 3.1 به بازار آمد. در سال ۱۹۸۹ این برنامه به عنوان جزئی از مجموعه نرم‌افزاری Microsoft Office تبدیل شد.

سرفصل ها
  • آشنایی با محیط Word(تعاریف، آشنایی با واژه‌ پردازو... )
  • آشنایی با کلیدهای کاربردی و برنامه‌های مدیریتی در Word
  • آشنایی با نوار ابزار
  • آشنایی با کلیدهای کاربردی و برنامه های مدیریتی
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (کار با واژه پرداز Icdl – Word) قیمت: 185000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x