کاربر Windows , آموزش کاربر Windows , مدرک کاربر Windows
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
windows-moghadamati
اطلاعات دوره آموزشی

کاربر Windows مقدماتی

کاربر Windows یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره کاربر Windows مقدماتی پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی کاربر Windows مقدماتی را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه کاربر Windows مقدماتی آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی کاربر Windows مقدماتی می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان کاربر Windows مقدماتی ارائه نماید.

در این دوره با قسمت های ویژه و تخصصی تر ویندوز7 آشنا می شوید و به پشت صحنه ویندوز بیشتر نزدیک می شوید. رجیستری ویندوز چیست و چه نقشی را در ویندوز ایفا می کند را خواهید آموخت. پشتیبان گیری یا backupگیری از داده ها چگونه انجام می شود و همچنین برای بالاتر بردن سرعت ویندوز و عیب یابی آن و افزایش امنیت چه کارهایی می توان انجام داد. و در نهایت با ترفندهای ویندوز7 آشنا می شوید که بخش جذابی است.

سرفصل ها
  • توانایی اجرای ویندوز
  • شناخت محیط و بکارگیری آن
  • مدیریت اجرای برنامه­ ها
  • مدیریت فایل ها
  • پوشه­ ها و درایوها
  • سفارشی سازی Desktop
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (کاربر Windows مقدماتی) قیمت: 185000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x