کاربرد رایانه , آموزش کاربرد رایانه , مدرک کاربرد رایانه
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
کاربرد-رایانه-و-اینترنت-در-محیط -کار
اطلاعات دوره آموزشی

کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار

کاربرد رایانه یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی را می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار ارائه نماید.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار ، این دوره به صورت عمومی برگزار می گردد .

سرفصل ها
  • نصب و راه اندازي وشناخت محيط نرم افزار Avid Liquid
  • وارد كردن كليپ هاي منبع
  • تدوين فيلم در Time Line
  • ويرايش صوت
  • كار با Transition
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (کاربرد رایانه و اینترنت در محیط کار) قیمت: 185000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x