مهندسی کامپیوتر , آموزش مهندسی کامپیوتر , مدرک مهندسی کامپیوتر
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
مهندسی-کامپیوتر-در-نفوذگری
اطلاعات دوره آموزشی

مهندسی کامپیوتر در نفوذگری

مهندسی کامپیوتر  یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره مهندسی کامپیوتر در نفوذگری  پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در نفوذگری را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه مهندسی کامپیوتر در نفوذگری آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در نفوذگری می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان مهندسی کامپیوتر در نفوذگری ارائه نماید.

با رشد و پيشرفت اينترنت ، امنيت كامپيوترها يكي از بزرگترين مسائل و مشكلات تجار ،شركتها و دولتها مي باشد. آنها مي خواهند از فوائد و امكانات اينترنت در تجارت الكترونيك ، تبليغات ، توزيع و انتشار اطلاعات و ها نگران هستند و Hacker ديگر حرفه هاي مربوط به آن استفاده كنند. آما آنها از بابت حمله نفوذگران ياهمچنين تعداد زيادي از مشتريان اين سرويسها در مورد حفظ و كنترل اطلاعات شخصي مانند شماره كارتهاي اعتباري تا شماره تامين اجتماعي ،آدرس منزل و غيره نگران هستند

سرفصل ها
  • شناخت مفاهيم اساسي Ethical Hacking
  • انجام Footprinting
  • انجام Scanning
  • انجام روشهاي نفوذگري كلمه هاي عبورتحت وب
  • نفوذ به شبكه هاي بيسيم
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (مهندسی کامپیوتر در نفوذگری) قیمت: 800000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x