مدیریت کیفیت پروژه , آموزش مدیریت کیفیت پروژه , مدرک مدیریت کیفیت پروژه
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
مهندسی-کامپیوتر-در-مدیریت-کیفیت-پروژه
اطلاعات دوره آموزشی

مهندسی کامپیوتر در مدیریت کیفیت پروژه

مدیریت کیفیت پروژه یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره مهندسی کامپیوتر در مدیریت کیفیت پروژه پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی ازاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت کیفیت پروژه را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت کیفیت پروژه با ارائه مطالب دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت کیفیت پروژه آماده و ارائه نموده است.

مهندس كامپيوتر در مديريت كيفيت پروژه يك كارشناس ارشد كامپيوتر است كه علاوه بر رهبري و مديريت پروژه هاي كامپيوتري در مراكز و شركتها و سازمانهاو مشابه آن در خصوص كامپيوتروIKT ،ICT ،IT مشابه آن با توجه به آموخته هاي خود ميتواند مديريت كيفيت پروژه هاي مربوطه را نيز انجام دهد. همچنين مشابه آن با توجه به آموخته هاي خود ميتواند مديريت كيفيت پروژه هاي مربوطه را نيز انجام دهد. همچنين مديريت كيفيت پروژه كسي است كه از عهده شناخت مفاهيم اوليه و اساسي، كار با استانداردهاي عمومي مديريت پروژه بستن پروژه برآيد.

سرفصل ها
  • توانايي شناخت مفاهيم اوليه و اساسي
  • كار با استانداردهاي عمومي مديريت پروژه
  • توانايي بستن پروژه
  • كار با quality approach عمومي
  • كار با Positioning يك project
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (مهندسی کامپیوتر در مدیریت کیفیت پروژه) قیمت: 800000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x