مدیریت زمان , آموزش مدیریت زمان , مدرک مدیریت زمان
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
modiriat-zaman
اطلاعات دوره آموزشی

مهندسی کامپیوتر در مدیریت زمان و اولویت

مدیریت زمان یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره مهندسی کامپیوتر در مدیریت زمان و اولویت پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت زمان و اولویت را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت زمان و اولویت با ارائه مطالب دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت زمان و اولویت آماده و ارائه نموده است.

مهندس كامپيوتر در مديريت زمان و اولويت يك مهندس كامپيوتر است كه در مراكز كامپيوتر و شركتها و سازمان ها و پارك هاي تكنولوژي مي تواند با تيمهاي مهندسي مديريت پروژه هاي مربوطه همكاري لازم را در راستاي مديريت زمان و اولويت داشته باشد همچنين مهندس كامپيوتر در مديريت زمان و اولويت كسي است كه از عهده شناخت مفاهيم اوليه و اساسي برآيد.

سرفصل ها
  • شناخت مفاهيم اوليه و اساسي
  • تشخيص RELATIONSHIP مورد نظر براي TIME
  • توانايي توسعه BIG-PICTURE GOALS
  • PLANNING براي SUCCESS
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (مهندسی کامپیوتر در مدیریت زمان و اولویت) قیمت: 700000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x