مدیریت دانش , آموزش مدیریت دانش , مدرک مدیریت دانش
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
modiriat-danesh
اطلاعات دوره آموزشی

مهندسی کامپیوتر در مدیریت دانش

مدیریت دانش یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره مهندسی کامپیوتر در مدیریت دانش  پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت دانش را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت دانش با ارائه مطالب دوره آموزشی مهندسی کامپیوتر در مدیریت دانش آماده و ارائه نموده است.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس  با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، مهندسی کامپیوتر در مدیریت دانش به صورت عمومی برگزار می گردد .

مهندس كامپيوتر در مديريت دانش كسي است كه با استفاده از فناوريهاي مديريت دانش بتواند به شركتها در عرصه رقابت با ديگران كمك نمايد . همچنين كسي است كه بتواند دانش روز را با ساختار IT تركيب و يكسان نمايد. نحوه ساختن تيمهاي كاري و تمرينات ضروري در تيم و آموزش اعضاء تيم را جهت انجام يك پروژه در حد عالي را ارائه دهد.

سرفصل ها
  • شناخت Knowledge Management
  • كار با Learning و Knowledge
  • كار با Organizational Learning
  • كار با توانا كردن تكنولوژي
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (مهندسی کامپیوتر در مدیریت دانش) قیمت: 1400000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x