طراحی وب , آموزش طراحی وب , مدرک طراحی وب
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
مهندسی-طراحی-و-توسعه-دهنده-عمومی-وب
اطلاعات دوره آموزشی

مهندسی طراحی و توسعه دهنده عمومی وب

طراحی وب یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره مهندسی طراحی وب پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ایی آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی به مهارت آموزی دوره آموزشی مهندسی طراحی و توسعه دهنده عمومی وب را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه دوره آموزشی مهندسی طراحی و توسعه دهنده عمومی وب با ارائه مطالب دوره آموزشی طراحی وب دور آماده و ارائه نموده است.

مهندس طراح و توسعه دهنده عمومي وب كسي است كه توانايي ايجاد تغييير و بهينه سازي وب سايتهاي اينترنتي و اينترانتي ، توسعه و انتشار سايتهاي html ، ايجاد site map مديريت اسناد وب ، افزودن گرافيك هاي پويا در وب ، نوشتن و بر طرف كردن خطاهاي مرورگرهاي متعدد با استفاده از SQL Sever را داشته باشد.

«توسعه‌دهندگان وب» می‌توانند در همه انواع سازمان‌ها و شرکت‌ها مانند شرکت‌های بزرگ، سازمان‌های دولتی، شرکت‌های کوچک و متوسط یا به شکل مستقل و تنها کار کنند. برخی از توسعه‌دهندگان وب به شکل تمام‌وقت، در سازمان‌ها به عنوان یک کارمند دائمی کار می‌کنند. برخی نیز ممکن است به عنوان مشاور مستقل یا پیمان‌کار برای یک بنگاه کاریابی کار کنند.

سرفصل ها
  • شناخت WEB
  • انجام ساخت يك Web page
  • ايجاد و كار با Web Server
  • ايجاد صفحات پويا
  • شناخت مفاهيم اساسي طراحي صفحات وب
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (مهندسی طراحی و توسعه دهنده عمومی وب) قیمت: 800000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x