طراحی وب سایت , آموزش طراحی وب سایت , مدرک طراحی وب سایت
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
asp.net_
اطلاعات دوره آموزشی

طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net

طراحی وب سایت یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net ارائه نماید.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net ، این دوره به صورت عمومی برگزار می گردد.
ASP مخفف کلمه Active Server Pages است و یک محصول منحصر به فرد برای شرکت مایکروسافت به حساب می آید ، این زبان برنامه نویسی اکنون منسوخ شده است و جای خود را به زبان اسکریپت نویسی ASP.NET داده است. در همینجا به این نکته اشاره کنم که در واقع ASP.NET یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه یک تکنولوژی برنامه نویسی وب با استفاده از دات نت است، شما می توانید با #C یا #F یا زبان های برنامه نویسی دیگر دات نت ASP.NET بنویسید

سرفصل ها
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (طراحی وب سایت با تکنولوژی ASP.Net) قیمت: 185000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x