طراحی صفحات WEB , آموزش صفحات WEB , مدرک طراحی صفحات WEB
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
web-design
اطلاعات دوره آموزشی

طراحی صفحات WEB

طراحی صفحات WEB یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره طراحی صفحات WEB پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی طراحی مقدماتی صفحات WEB را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، طراحی صفحات WEB به صورت عمومی برگزار می گردد.

طراحي مقدماتي صفحات Web از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات محسوب مي شود. وظايفي از قبيل استفاده از ترسيم، رنگ، قلم، CSS و جداول در صفحات وب ، توسعه و معرفي يک وب سايت، ، بکارگيري تکنيک هاي مديريتي و کار با دامنه را در بر دارد.ارتباط اين شغل با مشاغل مدير طراحي،مهندس تجزيه و تحليل، طراحي فروشگاههاي مجازي و طراحي چند رسانه اي در ارتباط است.

سرفصل ها
  • تعيين اهداف و ايجاد طرح وب سايت
  • بکارگيري HTML
  • بکارگيري Style Sheet
  • چيدمان و پيمايش Navigation صفحات
  • مديريت محتوا
  • تصحيح عملکرد صفحات
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (طراحی مقدماتی صفحات WEB) قیمت: 267000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x