رایانه کار ICDL , آموزش رایانه کار ICDL , مدرک رایانه کار ICDL
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
رایانه-کار
اطلاعات دوره آموزشی

رایانه کار ICDL درجه 2

رایانه کار ICDL یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره رایانه کار ICDL درجه 2 پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی رایانه کار ICDL درجه 2 را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه رایانه کار ICDL درجه 2 آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی را می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان ارائه نماید.

با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی رایانه کار ICDL را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی رایانه کار ICDL ، این دوره به صورت عمومی برگزار می گردد.

سرفصل ها
  • بررسي سخت افزار (Hardware)
  • بررسي نرم افزار (Software)
  • بررسي شبكه ها (Networks)
  • بررسي فن آوري اطلاعات و ارتباط در زندگي روزمره
  • بررسي امنيت
  • كار مقدماتي با سيستم عامل سيستم عامل
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (رایانه کار ICDL درجه 2) قیمت: 150000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x