برنامه نویس #C , آموزش برنامه نویس #C , مدرک برنامه نویس #C
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
c1
اطلاعات دوره آموزشی

مهندس برنامه نویس C#– Web Application

برنامه نویس #C یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره برنامه نویس #C پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را، از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

با توجه به رشد روز افزون علم، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی برنامه نویس C#– Web Application را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، برنامه نویس #C به صورت عمومی برگزار می گردد .

يك مهندس كامپيوتر است كه با آموخته هاي خود ميتواند در ASP.NET با Enterprise هاي Web مهندس درتوسعه تيمهاي مهندسي كامپيوتردر تجزيه و تحليل ،طراحي،پياده سازي ،تست ونگهداري و مشاوره و تحقيق سيستمهاي،و مشابه آن در مراكز كامپيوتر برآيد

سرفصل ها
  • توانايي شناخت مفاهيم اوليه و اساسي
  • توانايي برنامه نويسي VISUAL BASIC .NET با WEB
  • برنامه نويسيC#-- Web Application
  • كار با WEB APPLICATIONS براي ADO.NET
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (مهندس برنامه نویس C#– Web Application) قیمت: 550000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x