اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی - آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
مشاوره رایگان
تلفن مشاوره
بدون تصویر
اطلاعات دوره آموزشی

اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی

اسمبل و ارتقاء کامپیوتر  یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس  می باشد.علاقه مندان  به دوره اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را ،از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.

با توجه به رشد روز افزون علم، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی اسمبل کامپیوتر را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، اسمبل و ارتقاء دهنده کامپیوترهای شخصی به صورت عمومی برگزار می گردد .

آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس  با توجه به روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزشی اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی آماده و ارائه نموده است . شرکت در دوره آموزشی اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی می تواند امکان کسب و اطلاعات جامع را به علاقمندان اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی ارائه نماید.

سرفصل ها
مشاهده سرفصل های کامل
گواهینامه های رایگان
  • تاییدیه ی رایگان از آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد پارس
ثبت نام کنید
ثبت نام در (اسمبل و ارتقاء کامپیوترهای شخصی) قیمت: 225000 تومان افزودن به سبد
افزودن به سبد
دوره های آموزشی مرتبط در زیر میتوانید دوره های آموزشی مرتبط با دوره بالا را مشاهده و پیمایش کنید
درباره ما

آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با اخذ مجوز از سازمان فنی حرفه ای برگزار کننده دوره های آموزشی متنوع در حوزه رشته های مالی و بازرگانی ، فناوری اطلاعات و هنری می باشد و در پایان دوره به دانشپذیران عزیز تاییدیه حضور معتبر اعطا میگردد .

آیتم موردنظر به سبد شما اضافه شد.x